Мінімийка - запорука чистоти Вашого автомобіля.

Вибір мінімийки

Чистий і доглянутий автомобіль, втім як і попрасована сорочка під дорогим піджаком давно став символом статусу і респектабельності кожної людини. Ви можете пересуватися нехай і на «Запорожці», але він зобов'язаний бути чистим. В іншому випадку Вас швидко запишуть в ряди нечупар і бруднуль. Ось чому мити свою машину потрібно регулярно, не даючи їй моменту забруднитися.


Але на щастя для всіх водіїв, процес приведення машини в чистий вид став набагато простішим, ніж це було раніше. Деякі ще пам'ятають як наводили чистоту взявши в руки відро і ганчірку. Але таким способом можна було легко зіпсувати ЛКП кузова, так як воду у відрі потрібно часто міняти, а ця процедура не вельми зручна. Для того, щоб такого не сталося, власники стали возити свої машини на автомийки. Але ціна даної послуги і той факт, що більшу частину часу в нашій країні йдуть дощі, які в свою чергу відображаються в калюжах на дорогах і швидко бруднять автомобіль, робить регулярне відвідування мийки не всім по кишені. Але з'явився вихід, це придбання особистої мінімийки, тим більше, зараз на ринку багато доступних моделей, їх ціна починається від 500 грн.


Варто зауважити, що за таку смішну суму, як для такого апарату, Вами купується не "творіння" китайського виробництва, а досить таки хороша мінімийка Karcher, чисто німецького виробництва, відповідно європейської якості. Але не завжди варто звертати увагу тільки на бренд, так можна стати просто жертвою вміло проведеної реклами або маркетингової пастки нечесної компанії. Завжди перед покупкою, потрібно ретельно вивчити всю документацію і технічну інформацію по бажаному товару.


Що ж, розглянемо, на що потрібно звернути увагу при виборі мийки. Побутові мийки бувають як вертикальні, так і горизонтальні. Вертикальні частіше використовуються для нетривалої роботи, а горизонтальні ж розраховані на тривалу помивку . Після того як оглянули апарат, гляньте в технічний паспорт зацікавленої Вас моделі . Основне, на що слід звернути увагу і що важливо для мінімийки це:

►Споживана потужність

►Робочий тиск

►Макс. вхідна температура води

►Об'єм баку для миючого засобу

►Довжина шлангу

►Вага

Не так все складно як здається, ідеальні мийки високого тиску відрізняються мінімальною споживаною потужністю, мають високу температуру вхідної води, яка виходить з апарату з максимальним тиском, що в свою чергу дозволяє з меншим зусиллям відчистити найбрудніші ділянки будь-якого автомобіля або іншої техніки. Шланг для зручної роботи повинен бути не коротше 10 м, потік води не більше 50 л/год останній показник говорить про низьку кількість використаної води. Вага мінімийки повинна бути в районі 3-5 кг.

Варто уважно поставитися до матеріалу з якого виготовлена ​​сама помпа. Якщо розглядати пластикову помпу, то вона не переносить теплових впливів і має найменший термін служби з усіх. Такими помпами зазвичай обладнують побутові моделі мінімийок. Більш професійні апарати мають металеву помпу або з різних сплавів, що не окислюються.


Далі важливо звернути увагу на спосіб подачі миючих засобів. Найчастіше в мінімийках, реалізовується подача за допомогою шланга, який вставляється в резервуар з хімією і разом з подається водою завдає шампунь, такий спосіб є менш ефективним, ніж придбати пінну насадку. Вона у свою чергу дозволяє регулювати "густоту" піни і витрата хімії.

  Подивитись та купити мінімийку, Ви можете у нас на сайті у розділі МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ.

Поділитися з друзями:
Каталог