Бензопили. Експлуатація бензопили. Як вибрати бензопилу.

"Наявність хорошого інструменту - це половина успіху на початку справи". Якщо ви живете в приватному будинку і вирішили заготовити дрова для зимового опалення або каміна, або підрізати кущі та дерева в своєму саду, вам не обійтися без необхідного інструменту, помічника в цій справі-бензопили. Зовнішній вигляд цього обладнання однаковий, але насправді бензопили умовно діляться на три класи по потужності і функціональності.


 У першу чергу слід вирішити, наскільки часто буде використовуватися бензопила, які навантаження витримувати регулярно і які завдання має виконувати. Якщо ваша робота передбачає рідкісну чистку дерев від підгнилих і сухих гілок або заготівля невеликої кількості дров для каміна, то вам, швидше за все, підійде проста побутова бензопила. Вона легка і зручна за габаритами і не відрізняється значною потужністю, розрахована на 20 годин на місяць, і що не маловажно - недорога. Така пила ідеально підійде у використанні для дрібних садових робіт, розпилюванні дошки для будівельних побутових завдань, підготовки бруса. Не варто брати потужну пилку без необхідності, так як збільшення потужності завжди передбачає витрату палива і вагу.

 

Але якщо все ж вам такий варіант не підходить, можна розглянути  більш потужну бензопилу , - полупрофеcсіональную. Цей інструмент фермерського класу, відповідно дорожче, але і розрахований на безперервну роботу до 4 годин для спила великих і середніх стовбурів дерев. З таким агрегатом ви зможете забезпечити себе дровами на весь зимовий сезон, і навести ідеальний порядок на садовій ділянці.

 

 На даний момент, найпотужнішою бензопилою справедливо вважається Професcиональна пила . Вона наділена підвищеною функціональністю і потужністю, здатна працювати безперервно до 8 годин на добу, а з перервами - до 16 годин. Професійна бензопила - це ідеальний інструмент для планової розчищення майданчика від дерев. Крім того нею можна різати пористий бетон або пластикові труби

 

 При виборі бензопили Україна, слід звернути увагу на потужність і вагу, а також на зручність у роботі, це безпосередньо залежить комфорт і зручність в роботі. Якщо, наприклад, доводиться часто пиляти в умовах на висоті, важка і громіздка пила буде швидше перешкодою, ніж помічником. Велике значення має довжина шини, яка визначає рівень глибини зрізу в стовбурі, вона повинна бути як мінімум на 5 см більше, ніж той діаметр колоди, яке призначене для спилювання. Для двигуна потужністю 2 к.с класичний розмір шини прийнято вважати 35 см. Потужна бензопила має бути оснащена антивібраційною системою, для меншого навантаження на кисті рук. А також необхідно наявність праймера (карбюраторна підкачка палива), що на перший погляд не є необхідністю, але ви оціните цю функцію при необхідності запуску пилки в холодну пору або довгого простою інструменту.

 

Експлуатація бензопили може бути набагато довше, якщо дотримуватися певних правил по догляду за нею, а також обережність у роботі:


* Ланцюги слід періодично змащувати по мірі необхідності;


* Робота агрегату залежить від якості бензину, чим він кращий, тим менше несподіваних переривань у роботі і диму;


* Категорично не бажане використовувати пилку для розпилювання бетону або каменю.

 

Дотримуючись елементарних правил використання бензопили, вона багато років буде вашим незамінним помічником у різних господарських справах.


На сьогоднішній день магазин бензопил в своєму розпорядженні має великий вибір і може запропонувати всім бажаючим широкий вибір інструментів, які відповідають стандартам безпеки і якості прийнятим в Європі.

 

Якщо Вас зацікавила бензопила, отримати більш детальну інформацію Ви можете у наших менеджерів за тел. (044) 332-15-16 або ж у розділі БЕНЗОПИЛИ на нашому сайті.

Поділитися з друзями:
Каталог